top of page

#holistycznie

    VI Ogólnopolska Akademia Pediatrii

 

Ogólnopolska Akademia Pediatrii jest organizowana po raz szósty przez Pediatryczne Koła Naukowe UMP. Konferencja ta adresowana jest do studentów kierunków medycznych oraz młodych lekarzy.

Podczas tegorocznej edycji chcielibyśmy skupić się na tym, jak wielkim wyzwaniem dla młodego lekarza jest praca z małym pacjentem. Pragniemy zaprezentować najnowszą wiedzę z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki częstych dolegliwości wieku dziecięcego, którą powinien posiadać każdy absolwent kierunku medycznego. Naszym celem jest również poszerzanie umiejętności praktycznego wykorzystywania wiedzy przez uczestników poprzez organizację licznych warsztatów między innymi w Centrum Symulacji Medycznej, jak i z biopsji szpiku, laparoskopii, interpretacji badań laboratoryjnych oraz EKG.

bottom of page